Oddłużanie nieruchomości oraz inne trudne przypadki to nasza specjalność

Nauczymy Cię jak bezpiecznie przejść przez najtrudniejszy okres w Twoim życiu,
a także tego co możesz zrobić, by uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości.

Zdajemy sobie sprawę, że długi związane z nieruchomościami są bardzo nieprzyjemnym tematem. Wiemy jednak, jak uratować losy dłużników – ponieważ się w tym specjalizujemy i pracowaliśmy z klientami, którzy mieli podobny problem do Twojego. Nie jesteś sam. Możemy pomóc Ci stanąć na nogi i otworzyć nowy rozdział w życiu. 

Podejmując z nami współpracę, spróbujesz od nowa, z czystą kartą, która będzie wprowadzeniem do nowej jakości Twojej egzystencji. Pomagamy w oddłużaniu mieszkań. Podpowiadamy, jak wyjść z długów. Rozwiązujemy konflikty ze współwłaścicielami nieruchomości. Wspieramy Was w całkowitym pozbyciu się udziałów do konkretnych nieruchomości. Jesteśmy z Tobą. Skontaktuj się z nami. Zrób krok w kierunku nowego, lepszego życia. Czekamy na Ciebie.

Edukacja

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Szczęśliwe zakończenia – poznaj prawdziwe historie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Bezpłatne konsultacje

Zależy Ci na pozbyciu się problemów z nieruchomością w krótkim czasie?
Pomoc nadchodzi.

Najczęściej  zadawane pytania

Jak długo działacie?

Karolina Pawłowska, założycielka fundacji działa w tym obszarze od 2019 roku.

Skąd w ogóle wziął się pomysł na niesienie pomocy osobom zadłużonym w takiej formie?

Coraz więcej osób boryka się z problemami finansowymi, które przekładają się na problemy prawne nieruchomości (zwłaszcza pocovidowe, wzrost stóp procentowych kredytów, inflacja, bezrobocie itp.), i nie wiedzą do kogo się zgłosić, aby się od nich uwolnić. Stąd połączenie pasji Karoliny do nieruchomości, chęć niesienia pomocy oraz umiejętności do rozwiązywania trudnych tematów dały zalążek, aby założyć Fundację Wolności Mieszkaniowej

Kto może skorzystać z pomocy w oddłużaniu?

 Osoby, które nie mogą lub nie chcą samodzielnie rozwiązać problemów związanych w zakresie wad prawnych swoich nieruchomości.